Przy okazji rozliczenia podatku PIT można wesprzeć działalność organizacji pozarządowych. Wypełnienie dodatkowych pól w deklaracji i wskazanie stowarzyszenia czy klubu sportowego zajmie tylko chwilę. O 1% podatku proszą BKS Naprzód z Brwinowa oraz Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża z Kań.{gallery}/stories/2016/zal_art/jeden_procent/,width=300,height=380{/gallery}

SZARŻA o sobie:
Jesteśmy klubem jeździeckim z ponad 30 letnią tradycją, opartym prawie całkowicie na wolontariacie: dobrze się razem bawimy, pracujemy i jeździmy konno. Bardzo kochamy nasze rumaki, także wtedy, gdy chorują lub są starsze i nie mogą już pracować. Nasz najstarszy, emerytowany koń Piorun ma prawie 30 lat, spędził u nas większość swojego życia. Taką starość i opiekę chcemy zapewnić wszystkim naszym koniom. Stary lub chory koń to duże wyzwanie związane z opieką i doglądaniem, a także znaczne obciążenie finansowe – często rozwiązywane potajemnym, bezdusznym pozbyciem się konia. My się nie zgadzamy na takie podejście! W końcu to są nasi PRZYJACIELE!

Przyłącz się do nas, pomóż nam zadbać o stare i chore konie, przekaż im 1% swojego podatku. Poślij tę informację dalej, namów znajomych i promuj tym samym lepsze jeździectwo: jeździectwo w którym każdy koń ma prawo być chorym, zmęczonym lub starym i nie będzie to miało wpływu na standard jego życia!

Zapraszamy też do odwiedzenia nas: jeżeli kochasz konie, lubisz się nimi opiekować, chcesz jeździć a nie masz na to środków finansowych to możesz zostać naszym wolontariuszem. Nawet wtedy, gdy nie jesteś pełnoletni.
 
Szczegóły na stronie www.szarza.pl zakładka wachty lub korzystając z linka:
http://www.szarza.pl/oferta/jazda-konna/wachty

Zapraszamy również na nasz fanpage na Facebooku:
https://www.facebook.com/sjszarza/?fref=ts

oraz fanpage Pioruna, niestety już bez Hawajki:
https://www.facebook.com/Piorun-i-Hawajka-388271654671743/?fref=ts

Nie zwlekaj, wpłać 1 % swojego podatku dla naszej organizacji KRS 0000219302!