Dział Wspierania Rodziny Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brwinowie zaprasza chętnych rodziców na warsztaty podnoszące kompetencje wychowawcze, które odbędą się w dniach 4 i 6 października br.

Na pierwsze spotkanie zatytułowane „Mamo, Tato mamy problem” ŚOPS zaprasza w czwartek 4 października br. w godzinach popołudniowych od 17.00 do 20.00. Tematem przewodnim będzie radzenie sobie z przemocą w domu, w szkole czy w środowisku.
Kolejne zajęcia pn. „Spotkanie góry z biedronką” będą traktowały o tym, jak zauważać swe mocne strony i korzystać z roli rodzica czy nauczyciela. Bezpłatne dla rodziców warsztaty poprowadzi psychoterapeutka i trenerka Akademii Zwierciadła Dorota Biały.

Zapisy odbywają się pod numerem telefonu 22 729 63 11 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty będą odbywały się przy ul. Grodziskiej 31 w Brwinowie, gdzie mieści się Dział Wspierania Rodziny ŚOPS. Zajęcia organizowane są w ramach 6. Ogólnopolskiego Festiwalu Psychologii Procesu, który trwa dniach 27 września-7 października br.