„Informacje to recepta na sukces” – pod takim hasłem w środę 25 lipca 2012 r. odbędzie się w Brwinowie spotkanie, na które zaproszeni są przedsiębiorcy, menadżerowie i przedstawiciele wolnych zawodów.


Spotkanie poprowadzi Marek Zarzeka - szkoleniowiec, biznesmen, menedżer, posiadający praktyczną wiedzę, jak zarabiać pieniądze i jak je inwestować oraz jak korzystać z dźwigni finansowych. Na konferencji będzie się dzielić informacjami  na temat prowadzenia firmy, ochrony kapitału przed wierzycielami i komornikiem, sposobów na zabezpieczanie się przed bankructwem oraz podniesienie swoich dochodów.  Są to tematy interesujące dla przedsiębiorców, menedżerów i przedstawicieli wolnych zawodów, którym zależy na uniezależnieniu się od kryzysów i kłopotów finansowych.

Konferencja „Informacje to recepta na sukces” odbędzie się w środę 25 lipca o godz. 18.00 w sali OSP w Brwinowie przy ul. Pszczelińskiej 3. Udział jest bezpłatny, możliwy po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym (nr tel. 663-776-904) lub e-mailowym pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.