W weekend 13-14 października odbędzie się druga edycja Targów Mieszkaniowych organizowanych przez WPR Media. Podobnie jak wiosną, na targach będzie można odwiedzić stoisko gminy Brwinów.

Organizator targów – WPR Media – zapowiada, że podczas jesiennych targów swoją ofertę przedstawi kilkudziesięciu wystawców: deweloperzy, firmy związane z wystrojem wnętrz,  samorządy, banki oraz doradcy finansowi. Na gości imprezy czeka wiele atrakcji, m.in. konkurs z nagrodami, targowy klub malucha prowadzony przez brwinowskie przedszkole Tuptuś i kawiarnia targowa.

Na stoisku gminy Brwinów będzie można zapoznać się z aktualną ofertą nieruchomości wystawianych przez gminę na sprzedaż. Przetargi zostały już ogłoszone i będą rozstrzygnięte w październiku br. W sobotę w godz. 11.00-12.00 na gminnym stoisku będą dyżurować pracownicy Referatu Gospodarki Nieruchomościami i Referatu Planowania Przestrzennego, którzy udzielą szczegółowych informacji. Dodatkową atrakcją przygotowaną przez gminę Brwinów będzie konkurs z nagrodami. W zamian za rozwiązanie krzyżówki można będzie wylosować upominek promocyjny gminy.  

Targi są imprezą ogólnodostępną – wstęp jest wolny. Do zobaczenia na stoisku gminy Brwinów!