W poniedziałek 1 września 2014 r. wykonawca remontu ulicy Pszczelińskiej wprowadzi kolejne zmiany w organizacji ruchu. Zamknięty zostanie dłuższy odcinek (sięgający od ronda do ul. Fabrycznej i Mazowieckiej).

W poniedziałek 1 września wykonawca przebudowy ul. Pszczelińskiej rozpocznie prace w rejonie skrzyżowania z ul. Graniczną i przystąpi do remontu kolejnego odcinka. Wiąże się to z koniecznością zamknięcia dla ruchu następnego fragmentu. Oznacza to, że przez pierwsze dni września ulica Pszczelińska zamknięta będzie od ronda Wacława Kowalskiego do ul. Fabrycznej i Mazowieckiej.

Przystanek PKS (dla autobusów rejsowych) zostanie w tym czasie przeniesiony na ul. Wilsona (niedaleko poczty i ul. Kościuszki). Autobusy gminnej komunikacji autobusowej jadące do Parzniewa, będą funkcjonować bez zmian, korzystając z przystanku przy ul. Pruszkowskiej.

Te dodatkowe utrudnienia dla mieszkańców i przejezdnych potrwają kilka dni: taka organizacja ruchu ma obowiązywać około tygodnia. Potem zostanie otwarty dla ruchu odcinek od ronda do ul. Granicznej, a prace będą się odbywały na dalszych fragmentach Pszczelińskiej.