Każda spośród 12 drużyn uczestniczących w rozgrywkach Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach stawiała sobie za cel awans do finałowego turnieju. Kobra Brwinów to jedna z dwóch najlepszych drużyn grupy centralnej. Na Mistrzostwach Polski zajęła IV miejsce.

Turniej Finałowy PLHR 2014 odbył się w Opolu w dniach 28-29 czerwca 2014 r. Zwyciężyła Polonia Bytom przed Mad Dogs Stoczniowiec. W meczu o trzecie miejsce Kobra Brwinów przegrała z Marsjanami Opole, którzy nie dość, że grali na własnym terenie, to jeszcze mieli „swojego” sędziego.
 
– Wynik do przerwy to 3:3, ale po przerwie sędzia z Opola, który z tego powodu nie powinien sędziować tego spotkania, nałożył kary na naszych zawodników i tym samym osłabił nasz zespół – relacjonuje zawiedzony ostatecznym wynikiem trener Arkadiusz Janiszek. – Zawsze mogło być lepiej, ale jest, jak jest – podsumowuje. Trener może być jednak dumny z postawy swoich zawodników. Bramkarz z Kobry, Krzysztof Gutkowski dostał powołanie do kadry Polski przed udziałem reprezentacji Polski w Mistrzostwach Świata Hokeja na Rolkach, które odbędą się na początku lipca we Francji.

Fot. Kobra Brwinów