Wyjątkowe przedmioty – wśród nich piłki i koszulka z autografami piłkarzy Legii Warszawa przekazane przez burmistrza Arkadiusza Kosińskiego – będzie można wylicytować podczas 21 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Brwinowie.


W niedzielę 13 stycznia 2013 r. Wielka Orkiestra zagra tradycyjnie na rynku w centrum miasta. Od godziny 16.30 na scenie pojawią się zespoły muzyczne: Redroom, Nocton, Mniejsze Zło oraz Otherside. Przez cały dzień w gminie Brwinów będą kwestować wolontariusze ze sztabu zorganizowanego w Gminnym Ośrodku Kultury pod wodzą pani Marzeny Wysockiej.    

Ok. godz. 18.00 rozpocznie się licytacja wyjątkowych przedmiotów przekazanych m.in. przez burmistrza Arkadiusza Kosińskiego, starostę pruszkowskiego Elżbietę Smolińską oraz brwinowską malarkę Marię Rogińską. Wśród wyjątkowych upominków będą dwie piłki oraz koszulka sportowa z podpisami zawodników wielokrotnego Mistrza Polski i zdobywcy Pucharu Polski Legii Warszawa. Koncerty i licytacje potrwają do godz. 20.00. Zwieńczeniem imprezy będzie wysłanie światełka do nieba.