Brwinowscy wolontariusze zebrali 36 062,79 zł, kilka euro, dolarów, kopiejek i tureckich lir. Najwięcej do puszki zebrała Natalia Sacharczuk z gimnazjum nr 2. Spośród licytowanych przedmiotów największą kwotę osiągnęła piłka z podpisami wszystkich zawodników Legii Warszawa.

Relację z przebiegu XXI Finału WOŚP przygotowała szefowa brwinowskiego sztabu – Marzena Wysocka z Ośrodka Kultury w Brwinowie:

Duży mróz nie przestraszył młodych ludzi, którzy z poświęceniem i narażeniem zdrowia krążyli po mieście zbierając datki na szczytny cel. Tegoroczna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miała na celu zgromadzenie środków na ratowanie życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. I zebrano sporo. Poza osiągnięciem celu głoszonego w mediach i na plakatach udało się chyba jeszcze coś: młodzi ludzie mieli okazję, by dać coś od siebie innym, którzy wparcia potrzebują. Sto niewielkich puszek i licytacja składają się w sumie na ponad trzydzieści sześć tysięcy złotych. Kilkaset polskich miast to prawie czterdzieści milionów. Warto czasem być trybikiem w wielkiej machinie. Sztab WOŚP w Brwinowie dziękuje wszystkim za hojne datki, ale najgoręcej naszym wolontariuszom, którzy pomimo  mrozu dzielnie i wytrwale kwestowali na ulicach naszego miasta. Poza tym serdecznie dziękujemy Zastępcy Burmistrza gminy Brwinów Panu Sławomirowi Walendowskiemu i jego niezawodnej ekipie z Referatu Gospodarki Komunalnej, a szczególnie pani kierownik Sylwii Wiłkojć-Kowalskiej, za nieocenioną pomoc w przygotowaniach do organizacji finałowego koncertu i licytacji na brwinowskim rynku; Policji i Straży Miejskiej za zapewnienie bezpieczeństwa wolontariuszom, a Brwinowskim strażakom za odpalenie  pięknego „światełka do nieba”.

Przedmioty na licytację podarowali: Arkadiusz Kosiński Burmistrz Gminy Brwinów, Elżbieta Smolińska Starosta Powiatu Pruszkowskiego, Ośrodek Kultury w Brwinowie, Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze”, Maria Rogińska, Cukiernia „Jarzyna”, Wojciech Nitecki.

Zziębniętych wolontariuszy nakarmili: AMIGO CATERING Leszek Molski, Pierogarnia „U HANI”, Restauracja ELITA, Pani Wanda Chrzanowska, Restauracja „SIEDLISKO” i Pub u Michała.

Na rzecz Sztabu WOŚP w Brwinowie zbierali także: Przedszkole Kasperek i Restauracja Elita.