W najbliższą sobotę i niedzielę dużo będzie się działo w gminie Brwinów. Sport, sztuka i rozrywka – każdy znajdzie coś dla siebie. Gmina Brwinów zaprasza także na swoje stoisko na Targach Mieszkaniowych WPR w Pruszkowie.

W sobotę i niedzielę w godz. 10-17 zapraszamy na stoisko gminy Brwinów na targach, które odbędą się na hali Znicz w Pruszkowie. W sobotę po południu będzie można porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi w Urzędzie Gminy Brwinów za gospodarkę nieruchomościami i planowanie przestrzenne. Biuro Promocji przygotowało konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, w którym do zdobycia jest ponad pół tysiąca upominków.

Nie brakuje weekendowych atrakcji na terenie gminy Brwinów: szczegółowe informacje znajdują się w kalendarzu wydarzeń w prawym panelu strony. Wystarczy kliknąć na wybrany dzień, a potem zapoznać się ze szczegółami imprez:

•    W sobotę można wybrać się albo do brwinowskiej Zagrody na wspólne czytanie książek dla dzieci i szukanie zwiastunów wiosny w ogrodzie, albo do Toeplitzówki w Otrębusach na wernisaż malarstwa. Wieczorem zaś, w szkole jazdy konnej Pa-ta-taj w Kaniach odbędzie się kolejny – ostatni zimowy – koncert country. Zagrają Whiskey River i Gutek Binkowski Band.  

•    W niedzielę Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie zaprasza na projekcję oskarowego filmu „Piotruś i wilk”, a miłośnicy sportu mogą wybrać się na mecz BKS Naprzód.  

Udanego weekendu!