Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie zaprasza na bezpłatne warsztaty dla rodziców podnoszące umiejętności wychowawcze. Spotkania odbędą się w sobotę 21 listopada 2015 r. Są jeszcze wolne miejsca.


Brwinowski ŚOPS zaprasza rodziców na kolejne warsztaty umiejętności wychowawczych, które poprowadzą doświadczone trenerki: Olga Jastrzębska – pedagog i Ewelina Mastalerz – psycholog.

W najbliższą sobotę zaplanowane są dwa spotkania o zróżnicowanej tematyce. W godzinach 10.00–12.00 odbędą się warsztaty pod hasłem „Kiedy i jak rozmawiać z dzieckiem o dojrzewaniu”. Ich celem jest m.in. uzupełnienie i usystematyzowanie wiedzy na temat dojrzewania oraz wymiana doświadczeń między uczestnikami. Spotkanie pn. „Rodzic saper, czyli jak rozbroić własną złość” odbędzie się w godzinach 13.00–15.00 i nauczy rodziców m.in., jak umiejętnie wyrażać złość, nie krzywdząc przy tym dziecka.

Warsztaty odbędą się w świetlicy przy ul. Grodziskiej 31 w sobotę 21 listopada  2015 r.

Informacje i zapisy na warsztaty: tel. 533 305 495, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..