Od wtorku 15 maja 2012 r. na ul. Kępińskiej w Brwinowie wystąpią znaczące utrudnienia w ruchu pojazdów: będą one spowodowane pracami związanymi z  budową kanalizacji w ramach projektu „Czyste życie – kompleksowa gospodarka wodno-ściekowa na terenie Gminy Brwinów”.


Prace rozpoczną się w rejonie ul. Wilsona i będą postępować w kierunku wschodnim. Pierwszy etap prac oznaczał będzie całkowite zamknięcie dla ruchu ulicy Kępińskiej na odcinku między ul. Wilsona i ul. Orzeszkowej. Wykonawca zapewni jedynie dojazd do posesji dla ich właścicieli oraz dla służb ratunkowych. Na czas prowadzenia robót ulicami Lilpopa i Kraszewskiego zostaną wyznaczone objazdy.

Przewidywany czas zakończenia prac na ul. Kępińskiej na odcinku pomiędzy ul. Wilsona a ul. Kraszewskiego to koniec czerwca br.

Mieszkańców ul. Kępińskiej prosimy o wyrozumiałość w związku z koniecznością wykonania niezbędnych prac, natomiast kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się w rejonie budowy sieci kanalizacyjnej – mówi Adam Adamczyk, Pełnomocnik ds. realizacji projektu Czyste życie.