Gmina Brwinów oraz inne samorządy Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego pracują już teraz nad przygotowaniem dokumentów pozwalających na skuteczne pozyskiwanie funduszy unijnych. Mieszkańcy są zaproszeni do współpracy.

Współpraca wszystkich gmin tworzących Warszawski Obszar Funkcjonalny oraz wykorzystanie jego szans rozwojowych dla poprawy warunków i jakości życia mieszkańców będzie nabierać realnych kształtów poprzez realizację wspólnych inwestycji. Pracują już nad tym samorządy, ale mieszkańcy także mogą włączyć się w tworzenie Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego 2014-2020+. Został już opracowany projekt takiego dokumentu. Teraz trafia on do konsultacji społecznych. Swoje uwagi i propozycje można przekazać za pomocą formularza lub podczas spotkań bezpośrednich, organizowanych w lipcu i na początku sierpnia.

Spotkanie konsultacyjne dotyczące gmin z rejonu Grodziska Mazowieckiego oraz Pruszkowa odbędzie się 24 lipca 2014 r. w Podkowie Leśnej (Pałacyk Kasyno, ul. Lilpopa 18, godz. 15.00-18.00).

STRATEGIA - plik PDF

FORMULARZ  KONSULTACJI – plik DOC

Wypełniony formularz należy przesłać do dnia 31 lipca 2014 r.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
fax  +48 22 443 07 98
lub na adres:
URZĄD M.ST. WARSZAWY
Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego
Zespół Strategii i Programowania
pl. Defilad 1, pokój 1921, 00-901 Warszawa

W przypadku formularzy wysłanych pocztą liczy się data wpływu.

Wcześniejsze informacje o Zintegrowanych Inwestycjach Terytorialnych:
http://www.brwinow.pl/index.php/1896-warszawa-37-gmin-warszawski-obszar-funkcjonalny