Coraz więcej osób biega – dla zdrowia i przyjemności. Towarzystwo Gimnastyczne Sokół zaprasza na treningi dla biegaczy, które odbywają się we wtorki na bieżni przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie.
 
Treningi odbywają się pod okiem doświadczonych biegaczy TG Sokół Sophii van de Boel i Mieczysława Mieczkowskiego w każdy wtorek o godz. 19.30 na obiektach ZSO przy ul. Żwirowej. Mogą w nich wziąć udział osoby pełnoletnie.

- W każdej chwili mogą dołączyć nowe osoby, czy to zaawansowani, czy biegacze po przerwie, czy początkujący. Okres letni to dobry, optymistyczny czas na rozpoczęcie biegu. Na dodatek, razem jest raźniej. Więc zapraszamy! Będziemy trenować na bieżni do początku października. Wówczas wspólnie będziemy ustalać plan na jesień i zimę, żeby w marcu 2016 r. znowu bez lęku i bez szwanku wrócić na bieżnię – zachęca do wspólnych treningów Sophia van de Boel.

Informacje na temat treningów można śledzić na Facebooku na stronie www.facebook.com/BiegBrwinow. Kontakt do organizatorów: Sophia van de Boel tel. 501 201 333, Mieczysław Mieczkowski tel. 692 025 881.