Artykuły spożywcze, owoce, środki chemiczne, artykuły szkolne i zabawki dla dzieci znalazły się w paczce przygotowanej z inicjatywy strażników miejskich w Brwinowie. Paczka trafiła do jednej z najbardziej potrzebujących rodzin zamieszkałych na terenie Brwinowa.


W okresie przedświątecznym wiele osób chętnie i bezinteresownie angażuje się w pomoc osobom potrzebującym. Strażnicy miejscy w Brwinowie postanowili wesprzeć jedną z rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Niełatwe warunki rodziny potwierdzili pracownicy Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brwinowie.

Środki finansowe na zakup produktów zebrali strażnicy miejscy oraz pracownicy Straży Miejskiej. Również inni pracownicy Urzędu Gminy wsparli paczkę artykułami szkolnymi i zabawkami dla dzieci. W paczce znalazły się m.in. cukier, mąka, makarony, słodycze, napoje owoce oraz proszki do prania.
Komendant Straży Miejskiej Tomasz Kowalski wraz z dwoma strażnikami miejskimi przekazał paczkę matce z sześciorgiem dzieci w wieku od 3 miesięcy do 18 lat, która opiekuje się również swoją starszą i schorowaną matką. Radość kobiety była nie do opisania.

Dzięki inicjatywie brwinowskich strażników miejskich obdarowana rodzina będzie mogła w spokojnej i serdecznej atmosferze spędzić nadchodzące święta Bożego Narodzenia.