W budynkach komunalnych zlokalizowanych na terenie gminy Brwinów udało się w tym roku przeprowadzić remonty i prace konserwacyjne, a także wybudować drogi wewnętrzne i chodniki.
 

Do zadań gminy należy nadzór nad budynkami komunalnymi oraz budynkami mieszkalnymi stanowiącymi własność komunalną. Gmina Brwinów przeprowadziła remonty w trzech lokalizacjach: w Brwinowie przy ul. Biskupickiej oraz Czubinie i Mosznie.

W budżecie gminy co roku zarezerwowane są środki na przeprowadzenie remontów i prac konserwacyjnych w budynkach zarządzanych przez gminę.
 
Zakres przeprowadzonych prac w latach 2013-2015:
Biskupicka 57A
2013: podłączenie do kanalizacji miejskiej, remont klatki (malowanie, ułożenie terakoty).
2014: ocieplenie budynku, wykonanie elewacji, wymiana parapetów, rynien, wymiana drzwi wejściowych, daszki nad wejściem do klatki, ułożenie wokół budynku opaski z kostki, budowa chodnika od strony podwórza i wiaty śmietnikowej.
2015: wykonanie drogi wewnętrznej z kostki.

    Czubin 1
2014: ocieplenie budynku, wykonanie nowej elewacji, wymiana parapetów, remont klatki schodowej (malowanie, ułożenie terakoty).
2015: ułożenie chodnika od strony podwórza z kostki, wykonanie częściowo drogi wjazdowej na teren posesji z kostki.

   


Moszna Parcela 39

2014 remont dużej klatki schodowej (malowanie, obniżenie sufitu, wymiana oświetlenia).
2015: ocieplenie budynku, wykonanie nowej elewacji, wymiana parapetów, rynien, wymiana drzwi wejściowych, daszki nad wejściem do klatek, remont małej klatki (malowanie, ułożenie terakoty, wymiana oświetlenia).

   

Moszna Parcela 49A

2015: przeprowadzenie remontu dachu.