Warsztaty artystyczne, decoupage, haft, zajęcia komputerowe, podstawy stolarstwa i ogrodnictwa – to tylko część oferty bezpłatnych zajęć na jakie zapraszają społecznicy z Żółwina.


Żółwin jest kolejną miejscowością korzystającą z inspiracji programu „Partnerska Gmina”. Żółwińscy społecznicy zdecydowali się wystąpić o dotację Funduszu Inicjatyw Obywatelskich „Mazowsze Lokalnie”. Dzięki niej od 13 października do 19 listopada w Zespole Szkół w Żółwinie odbywać się będą różnego rodzaju warsztaty, m.in. rękodzieła dla dzieci, młodzieży  i dorosłych (m.in. decoupage i haft krzyżykowy), szkolenia komputerowe, nauka podstaw stolarstwa i ogrodnictwa. W planach są też wycieczki rowerowe.

Szczegółowe informacje na plakatach przesłał Tomasz Chotkowski. Zachęca do szybkiego zgłaszania się: Zapisywać się można pod numerem telefonu 507620810 lub poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Malowane igłą

I Ty możesz być dekoratorem – wstęp do Decoupage

Artystyczny przystanek – warsztaty rękodzielnicze dla dzieci

Najtrudniejszy pierwszy krok - warsztaty komputerowe dla początkujących

 

Udekoruj sobie świat – rękodzieło dla młodych