Gmina Brwinów ogłosiła przetarg na budowę placu zabaw w Brwinowie przy ul. Grodziskiej. Wykonawcy mogą składać oferty do 17 lutego 2016 r.
 
 
Nowy plac zabaw powstanie w miejscu istniejącego, który znajduje się w pobliżu ronda przy ulicy Grodziskiej w Brwinowie na działce o powierzchni 1666 m². W ramach budowy zostaną zamontowane nowe, certyfikowane urządzenia zabawowe oraz elementy małej architektury, powstaną utwardzone alejki oraz tzw. nawierzchnie bezpieczne w rejonie stref bezpieczeństwa zabawek. Projekt obejmuje również zagospodarowanie zieleni. Na terenie placu zabaw pojawią się nowe nasadzenia.
 
Atrakcją dla najmłodszych będą nowe urządzenia. Powstanie m.in. zestaw wielofunkcyjny z wysoką zjeżdżalnią, skałka wspinaczkowa oraz zestaw do ćwiczeń sprawnościowych i siłowych (drabinki, podesty i daszek), huśtawki wahadłowe, deskorolka na uwięzi, karuzela, zestaw dla maluchów z podwójną zjeżdżalnia i przeplotnią, bujaki sprężynowe, piaskownica owalna, siłownia plenerowa dla starszych: podwójne - twister i wahadło na słupie oraz narciarz i wioślarz na słupie. Na chodniku powstanie plansza do gry w klasy.
 
Na wykonanie placu zabaw wybrany w przetargu wykonawca będzie mieć czas do połowy czerwca. Oferty można składać do 17 lutego br. do godz. 13.00 w Urzędzie Gminy Brwinów przy ul. Grodziskiej 12, Biuro Obsługi Interesanta, pok. 7.