W weekend 7-8 czerwca 2014 r. na terenie gminy Brwinów odbędzie się wiele imprez sportowo-kulturalnych. Zawody sportowe, wernisaż w OKeju, wycieczka rowerowa, spotkanie wspomnieniowe w Zagrodzie to tylko niektóre propozycje.

W sobotę w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Piłsudskiego 11 o godz. 11.00 odbędą się XV Mistrzostwa Brwinowa w wyciskaniu sztangi leżąc o puchar gminy Brwinów. Zawody te organizuje sekcja kulturystyki i trójboju siłowego TG Sokół pod kierunkiem Wojciecha Niteckiego.
    
W niedzielę o godz. 15.00 z brwinowskiego Rynku wyruszy wycieczka rowerowa św. Floriana organizowana przez Stowarzyszenie Projekt Brwinów. Do przejechania będzie ponad 15 km, a trasa poprowadzi do trzech remiz. Cykliści odwiedzą OSP w Mosznie, Biskupicach i Brwinowie.

O godz. 16.00 Towarzystwo Przyjaciół Brwinowa zaprasza do Zagrody na spotkanie wspomnieniowe poświęcone sylwetce płk Franciszka Niepokólczyckiego, żołnierza Armii Krajowej i powojennego podziemia antykomunistycznego, prezesa WiN, kawalera Orderu Orła Białego.