Dzięki głosom internautów Brwinów, Milanówek i Podkowa Leśna zdobyły wyróżnienie w kategorii „spójna strategia rozwoju”: Podwarszawskie Trójmiasto Ogrodów zostało nagrodzone podczas I Konferencji Inwestycyjnej Gmin Metropolii Warszawskiej „Miasto – Wizja – Warszawa”.

Konferencja Inwestycyjna Gmin Metropolii Warszawskiej pt. „Miasto – Wizja – Warszawa” odbyła się 14 lutego w Hotelu Westin. Wśród tematów poruszanych podczas prezentacji i dyskusji panelowych były m.in. kwestie związane z planowaniem przestrzennym oraz inwestycjami infrastrukturalnymi. W rozwoju Warszawy oraz otaczających ją gmin można odkryć wiele powiązań i wzajemnych zależności. Po konferencji nastąpiła uroczystość wręczenia nagród w konkursie dla gmin ze stołecznej aglomeracji. Pierwsze miejsce i wyróżnienie w kategorii „Spójna strategia rozwoju” zdobyła wspólna inicjatywa Brwinowa, Milanówka i Podkowy Leśnej.
Podwarszawskie Trójmiasto Ogrodów zasłużyło na nagrodę w ocenie ponad 40% internautów uczestniczących w głosowaniu. Swój udział w zdobyciu pamiątkowej statuetki mają wszyscy, którzy oddali na nie swoje głosy. Dziękujemy!