Ubiegłoroczny sukces głosowania w konkursie „100 placów zabaw...”, gdzie nagrodą będzie zbudowanie placu zabaw w parku miejskim w Brwinowie oraz w Żółwinie, może być zachętą do dalszej aktywności Internautów. Obecnie trwa plebiscyt na pracę plastyczną, wkrótce zostanie ogłoszony konkurs dla szkółek piłkarskich.

Prace plastyczne dzieci ze świetlic Gminnego Ośrodka Pracy z Rodziną były nagradzane w wielu konkursach. Tym razem baśniowa wizja wyprawy na Marsa znalazła się wśród prac zakwalifikowanych do plebiscytu internautów w konkursie „Klasa ze snów”. O zwycięstwie zadecyduje głosowanie, które trwać będzie do końca lutego.
http://www.klasazesnow.pl/glosowanie/
Od marca rusza kolejny konkurs organizowany przez firmę Nivea.  „Szkółki Piłkarskie” to projekt dla szkół podstawowych i klubów sportowych, które prowadzą treningi piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-13 lat.
Teraz jest czas przesyłania zgłoszeń – oby nie zabrakło zgłoszeń z terenu gminy Brwinów!
Więcej informacji na stronie dla organizacji pozarządowych.
oraz na www.szkolkiNIVEA.pl

Przy okazji: Wielkie podziękowania za głosy oddane na „Brwinowską Noc Muzeów” oraz „Bieg Sobótkowy”! Te wydarzenia zostały nominowane przez portal grodzio.pl  w plebiscycie na najlepszą imprezę kulturalną i sportową 2011 roku. Zajęły one piąte i siódme miejsce, a więc poza podium, ale cieszy fakt, że zostały one dostrzeżone - wśród tak wielu ciekawych inicjatyw z terenu powiatów pruszkowskiego i grodziskiego.