Plac zabaw w parku miejskim zostanie niebawem ogrodzony. Środki na realizację tego zadania przekazała jedna ze spółek deweloperskich inwestujących w gminie Brwinów: firma Eko-bud Sp. z o.o. 
Plac zabaw w parku miejskim powstał latem 2012 r. Mieszkańcy i sympatycy gminy Brwinów wygrali go w konkursie „100 placów zabaw na sto lat Nivea”. Po stronie organizatora konkursu leżało zaprojektowanie i wykonanie placu zabaw: Nivea Polska sfinansowała m.in. zakup i montaż urządzeń. Prace nie obejmowały jednak wykonania ogrodzenia, o które coraz częściej zabiegali rodzice bawiących się w parku dzieci. Wykonanie go wiązałoby się z poniesieniem przez gminę dużych kosztów i wymagało stosownych uzgodnień, ponieważ park znajduje się pod ochroną konserwatora zabytków.
Z pomocą przyszła gminie firma Eko-bud, znana mieszkańcom Brwinowa z wybudowania na przestrzeni kilku ostatnich lat nowoczesnego osiedla budynków wielorodzinnych przy ul. Sochaczewskiej. Po wybudowaniu osiedla deweloper postanowił zadbać o najmłodszych mieszkańców gminy Brwinów: dzięki 50 000 zł, jakie przekazał na rachunek gminy, możliwe będzie m.in. zamontowanie metalowego ogrodzenia wokół placu zabaw. Został już wyłoniony wykonawca ogrodzenia i – jak informuje kierownik referatu ochrony środowiska i rolnictwa Edyta Osmańska-Jakóbik – przy sprzyjających warunkach powstanie ono jeszcze w tym roku.
Odpowiedzialny społecznie Eko-bud przymierza się do realizacji kolejnej inwestycji w Brwinowie. W przyszłym roku rozpocznie budowę nowego osiedla przy ulicy Pszczelińskiej.