Sobota 16 czerwca będzie w Brwinowie świętem tenisa stołowego: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół zaprasza do  udziału w turnieju pod hasłem „Sport bez narkotyków” oraz na spotkanie z mistrzami: w Zespole Szkół nr 2 pojawią się Natalia Partyka, Wang Zeng Yi, Daniel Górak oraz Wenliang Xu.


Spełniajmy marzenia w sportowej i zdrowej rywalizacji – zachęca organizator turnieju Grzegorz Lewandowski. Pod hasłem turnieju „Sport bez narkotyków” bez wahania podpisali się znakomici ambasadorowie tenisa stołowego: Natalia Partyka, mistrzyni olimpijska paraolimpiad w Atenach i Pekinie, Wang Zeng Yi , tegoroczny mistrz Polski w grze pojedynczej, Daniel Górak, wielokrotny mistrz Polski indywidualny i drużynowy, członek kadry narodowej i olimpijskiej, oraz znakomity Wenliang Xu, który pół roku temu roku triumfował w Turnieju Gwiazd Superligi. W Brwinowie będzie można nie tylko zdobyć autografy mistrzów, ale zmierzyć się z nimi przy stole tenisowym.

Grzegorz Lewandowski zachęca do czynnego uczestnictwa w imprezie i przedstawia kategorie turniejowe:
  Organizowany przez nas turniej rozgrywany będzie w 8 kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazjalne i liceum oraz topowa kategoria open - damska i męska. Początek gier o godz. 10:00 (sala dostępna będzie od godz. 9:00). Topowa kategoria Open (tylko w tej kategorii obowiązuje wpisowe: 15 zł) rozpocznie się o godz. 12:00.  Dla zwycięzców (miejsca I-III) przewidziano puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Do zobaczenia!