Charytatywna ogólnopolska akcja „Szlachetna Paczka” ma swój finał w grudniu. Konkretna pomoc trafi do osób potrzebujących w gminie Brwinów, jeśli znajdzie się lider koordynujący pracę wolontariuszy.
 
Szlachetna Paczka działała również na terenie gminy Brwinów. Liderka Dorota Piasecka prowadziła akcję przez dwa kolejne lata, od początku istnienia Szlachetnej Paczki w naszym rejonie. Kto przejmie pałeczkę i zostanie liderem w 2015 roku? Paulina Rosłoń z Warszawy informuje o poszukiwaniach nowego lidera:

Paczka szuka ponad 700 osób, które poprowadzą rejony w całej Polsce – także w gminie Brwinów. To ważny moment w projekcie, bo tylko tam, gdzie teraz znajdzie się lider, w grudniu projekt dotrze z pomocą do potrzebujących. Lider buduje zespół wolontariuszy i razem z nim wchodzi w trudny świat biedy. Dba o powierzony mu rejon oraz integrację swojej drużyny. Współpracuje z instytucjami publicznymi, organizuje szkolenia, zapewnia zaplecze logistyczne akcji oraz organizuje Finał projektu. To od lidera zależy, ile rodzin w rejonie otrzyma pomoc.

Zapraszamy Cię do:

·         zarządzania rejonem SZLACHETNEJ PACZKI
·         budowania zespołu wolontariuszy i koordynowania jego pracy
·         tworzenia i pielęgnowania długotrwałych relacji z lokalnymi instytucjami, parafiami, szkołami itp.
·         jak najlepszego wykorzystywania potencjału powierzonej Ci lokalizacji
·         dbania o jakość realizowanych w rejonie działań
·         organizacji zaplecza logistycznego w Twoim rejonie
 
Aplikuj, jeśli: w życiu kierujesz się ideałami, masz w sobie chęć pomagania i kochasz ludzi, nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, lubisz pracę na wysokich obrotach, jesteś bardzo dobrze zorganizowany i chcesz wziąć odpowiedzialność za przyszłość projektu w rejonie.
 

Możesz zyskać:
·         satysfakcję z realizacji ogólnopolskiego projektu w Twojej miejscowości
·         realny wpływ na zmianę świata na lepsze
·         indywidualną ścieżkę rozwoju
·         udział w szkoleniach, rozwój i certyfikowanie kompetencji cenionych na rynku: zarządzania zespołem komunikacji, organizacji i motywowania
·         doświadczenie w największym projekcie społecznym w Polsce
·         nową perspektywę kultury pracy, w której ważna jest refleksja, poznanie po owocach i świętowanie sukcesów
·         paczkę nowych przyjaciół i znajomych.
 
Tylko w 2014 roku SZLACHETNA PACZKA dotarła do 19 580 rodzin w potrzebie, czyli do ponad 75 tys. osób żyjących w niezawinionej biedzie – osób starszych, samotnych, rodzin dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, samotnych rodziców i rodzin wielodzietnych. XIV edycja projektu była rekordowa! Liczba zaangażowanych w projekt wolontariuszy, darczyńców i rodzin w potrzebie sięgnęła 805 000 osób.

Aby zostać liderem SZLACHETNEJ PACZKI wejdź na www.superw.pli uzupełnij formularz zgłoszeniowy. Rekrutacja trwa do 15 czerwca.
 
Dołącz do grona liderów i zmieniaj świat! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Kontakt:
Paulina Rosłoń (Lider Rejonu Szlachetna Paczka Praga Północ)
Tel. 511-173-924, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.