W ogólnopolskim konkursie Skoda Auto Muzyka wzięło udział 879 zespołów. Brwinowianka Maja Olenderek ujęła internautów oraz jurorów swoją piosenką „Alice” i wraz z zespołem Maja Olenderek Ensemble znalazła się w dziesiątce zwycięzców.  

Do konkursu na utwór muzyczny najlepiej pasujący do słuchania podczas podróży samochodem zgłoszono 1666 utworów. Pierwszy etap polegał na głosowaniu internautów. – Chciałam bardzo podziękować za wsparcie przy okazji uczestnictwa w konkursie Skoda Auto Muzyka. Jestem przekonana, że bez pomocy lokalnej społeczności nie udałoby mi się przekroczyć bram pierwszego etapu, a tym samym i znaleźć się wśród dziesiątki laureatów – mówi Maja Olenderek. Jej piosenka zwróciła uwagę jurorów, którzy wybierali finałową dziesiątkę. Jury w składzie: Piotr Metz, Andrzej Smolik, Piotr Stelmach, Agnieszka Szydłowska, Michał Urbaniak i Wojciech Waglewski przyznało zwycięzcom nagrodę główną. Jest nią koncert w Studiu im. Agnieszki Osieckiej radiowej Trójki, który odbędzie się w styczniu 2013 r.
– Cieszę się, że moje miasto czynnie wspierało mnie w tym przedsięwzięciu, które bądź co bądź, może sporo zmienić w mojej karierze zawodowej – dodaje Maja Olenderek.  Zespół Maja Olenderek Ensemble istnieje już od kilku lat. Ich muzyka jest różnorodna: brzmi w niej blues i jazz, nastrojowe ballady, rytmy flamenco, a czasem także reggae. Dzięki zwycięstwu w konkursie współorganizowanym przez radiową Trójkę młodzi, utalentowani artyści będą mogli dotrzeć ze swoją muzyką do szerszej publiczności. Brwinowianie, od dawna przekonani o talencie Mai, trzymają kciuki za jej dalsze sukcesy.