Burmistrz Gminy Brwinów zaprasza organizacje pozarządowe do konsultacji projektu „Rocznego Programu Współpracy Gminy Brwinów z organizacjami pozarządowymi na 2014 rok”.

Cel konsultacji.
Celem konsultacji jest zapewnienie form dialogu społecznego oraz wzajemnego uzyskiwania informacji i opinii w zakresie współpracy i podejmowania aktów prawa miejscowego.

Czas rozpoczęcia i zakończenia konsultacji.

1.    Termin rozpoczęcia konsultacji ustala się na 4 października 2013 r.
2.    Termin zakończenia konsultacji ustala się na 11 października 2013 r.

Forma konsultacji.

1.    Projekt Rocznego Programu Współpracy Gminy Brwinów z Organizacjami Pozarządowymi na 2014 rok zostanie ogłoszony na 7 dni przed rozpoczęciem terminu konsultacji na stronie internetowej www.brwinow.pl, przesłany organizacjom pozarządowym na podane przez nie adresy e-mailowe oraz wywieszony na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Brwinów.
2.    Uwagi i propozycje do projektu Rocznego Programu Współpracy można zgłaszać
w czasie trwania konsultacji poprzez:

a)    przesłanie Formularza konsultacji drogą elektroniczną (formularz stanowi załącznik do Uchwały nr LXXI/655/2010 z dnia 29 października 2010 r. Rady Miejskiej w Brwinowie) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
b)    złożenie Formularza konsultacji w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12
c)    konsultacje Rocznego Programu zostaną przeprowadzone także podczas otwartego spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych, które odbędzie się w dniu 8 października 2013 r. o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Brwinów przy ul. Grodziskiej 12.


Kontakt w razie pytań: Biuro Promocji nr tel. 22 738 26 29.