Podczas Dni Brwinowa rozdawane były ankiety, w których mieszkańcy wypowiadali się na temat sposobu obchodzenia świąt narodowych i ważnych rocznic. Jeszcze do końca miesiąca można wyrazić swoją opinię.

Bliskość Warszawy sprawia, że łatwo jest tam dotrzeć na centralne obchody świąt państwowych i narodowych. Defilady wojsk, pokazy organizowane przez największe muzea, koncerty znanych wykonawców, biegi uliczne, imprezy masowe... Z takimi atrakcjami trudno jest konkurować! Nie oznacza to jednak, że mieszkańcy, którzy w takie dni nie wyjeżdżają z Brwinowa, nie mają okazji do uczczenia święta. Tradycyjnym obchodom pod pomnikami i mszom odprawianym za Ojczyznę towarzyszą dodatkowe wydarzenia. Ankieta zbierająca opinie mieszkańców ma pomóc w organizacji wspólnego przeżywania świąt narodowych i państwowych.

Ankieta [PDF]

Ankietę można wypełnić w wersji elektronicznej i odesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ankieta dostępna jest także w postaci papierowej - w Biurze Obsługi Interesanta przy ul. Grodziskiej 12.