Udział w internetowym głosowaniu może pomóc brwinowskim drużynom młodych piłkarzy. Do konkursu zgłosiły się UKS Czerwone Smoki, UKS Otrębusy oraz BKS Naprzód. W ubiegłym roku udało się wygrać budowę dwóch placów zabaw na terenie gminy Brwinów. A w tegorocznym konkursie? Niech też wygrają nasi!

Za zwycięstwo w konkursie „Szkółki Piłkarskie Nivea” 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, trenujących piłkę nożną z dziećmi w wieku 7-13 lat, otrzyma program treningowy opracowany we współpracy z Akademią Ajax Amsterdam oraz sprzęt sportowy.Zgłoszenia chętnych napływają z całej Polski: wśród nich są trzy kluby z gminy Brwinów.
Od początku marca członkowie i sympatycy tych klubów mogą codziennie (raz dziennie) brać udział w głosowaniu, wspierając swojego faworyta. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja z podaniem danych używanych do późniejszego logowania. Procedura nie jest skomplikowana, a samo głosowanie – bardzo proste. Dzięki codziennemu klikaniu nasze kluby mogą znaleźć się w czerwcu wśród 100 zwycięzców.

Głosowanie na Czerwone Smoki:
http://www.szkolkinivea.pl/nursery/110.html

Głosowanie na UKS Otrębusy:
 
http://www.szkolkinivea.pl/nursery/547.html

Głosowanie na BKS Naprzód:
http://www.szkolkinivea.pl/nursery/956.html

Głosowanie na Szkołę Podstawową Nr 1
http://www.szkolkinivea.pl/nursery/1101.html