Zaproszenie dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy: we wtorek 22 października 2013 r. odbędą się w Pruszkowie targi pracy.
Elżbieta Smolińska Starosta Pruszkowski oraz Robert Radziwonka Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie zapraszają absolwentów, osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy z terenu naszego powiatu, w tym w szczególności osoby niepełnosprawne, na II Powiatowe Targi Pracy, które odbędą się 22 października br. w godz. 10.00 – 14.00 w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie przy ul. Gomulińskiego 4.

W czasie targów osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy będą miały możliwość bezpośredniego kontaktu z Pracodawcami oferującymi różnorodne oferty zatrudnienia, w tym dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo będzie można uzyskać porady z zakresu doradztwa zawodowego i planowania kariery. Dostępne będą punkty informacyjne w których m.in. będzie można skorzystać z pomocy pośredników pracy oraz usług doradców zawodowych m.in. z zakresu przepisów prawa pracy, szkoleń zawodowych, pracy w służbie publicznej m.in. Wojsku, Policji i Straży Granicznej.


Dostępne będą również oferty pracy za granicę w ramach Pośrednictwa Eures.

*(European Employment Services - jest to sieć międzynarodowego pośrednictwa pracy, która ma na celu umożliwić poszukiwania pracy za granicą, a także ułatwić swobodny przepływ informacji o możliwościach zatrudnienia i warunkach życia w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego).
Więcej informacji na stronie www.puppruszkow.go3.pl