Projekty unijne realizowane w brwinowskich szkołach zostały wybrane do udziału we wrześniowej edycji konkursu Polskiej Agencji Prasowej pn. „Samorządowe notowania europejskie". Internauci wybiorą jeden z dziesięciu projektów: głosowanie trwa do poniedziałku 10 września br.


Konkurs, w którym wystartowała gmina Brwinów, polegał na opisaniu inwestycji realizowanych z funduszy europejskich, które przyczyniają się do poprawy życia mieszkańców, m.in. w dziedzinie edukacji, kultury, polityki społecznej i sportu. Gmina Brwinów pochwaliła się realizacją dwóch projektów edukacyjnych w szkołach: „Multimedialni uczniowie – zajęcia pozalekcyjne w systemie blended learningu i tradycyjnym” oraz „Wiedza kluczem do przyszłości”  i została zakwalifikowana przez jury konkursu do kolejnego etapu, który polega na internetowym głosowaniu na wybrany projekt.
Czytelnicy serwisu samorządowego PAP oraz portalu www.eurofundusze.pap.pl będą wybierać najciekawszy sposób zagospodarowania funduszy unijnych spośród 10 wytypowanych przedsięwzięć wybranych przez jury. Głosowanie trwa do 10 września.
 Aby zagłosować na Brwinów w tej edycji konkursu, wystarczy kliknąć TUTAJ (przycisk „głosuj” znajduje się pod artykułem „Brwinów: nowy rok szkolny z unijnymi projektami”).