Niedzielny mecz 10 czerwca przejdzie do historii brwinowskiego klubu. Po zwycięstwie 2:1 nad Zniczem Pruszków chłopcy pod wodzą trenera Marcina Parzuchowskiego zapewnili sobie awans do Warszawskiej Ligi Młodzików.


W przyszłym sezonie młodzi piłkarze BKS Naprzód będą uczestniczyli w rozgrywkach Warszawskiej Ligi Młodzików. – Znajdziemy się w gronie dwunastu najlepszych drużyn z Warszawy i okolic  – podkreśla z dumą trener Marcin Parzuchowski. – Nim jednak rozpoczniemy przyszły sezon, jeszcze w tym zagramy w Mistrzostwach Warszawy. Uzyskaliśmy takie prawo dzięki zwycięstwu w swojej grupie ligowej – dodaje, przy okazji zapraszając na ćwierćfinałowy mecz, który już w najbliższą środę jego drużyna rozegra z Akademią Piłkarską OSiR Żyrardów. W pozostałych ćwierćfinałach zmierzą się: Polonia Warszawa ze Szkołą Futbolu Wilanów, Legia Warszawa z Legionovią, Kosa Konstancin ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.
Gratulacje: Idźcie w ślady najlepszych piłkarzy! Strzelcami zwycięskich goli byli Wiktor Hilcher oraz Piotr Cybulski. Świetnie spisała się cała drużyna, która na meczu w Pruszkowie wystąpiła w składzie: Adrian Lewandowski (bramkarz), Piotr Cybulski (kapitan), Paweł Świercz, Wiktor Hilcher, Michał Śmieciński, Bartek Chmielecki, Mikołaj Chmielecki, Szymon Śmieciński, Mateusz Matyjasek, Krzysztof Słowiński, Piotr Piaskowski, Daniel Bogucki, Oskar Trzciński i Maciej Mutwicki.