Wśród wystawców oferujących swoją ofertę na targach mieszkaniowych w Pruszkowie były m.in. firmy deweloperskie oferujące mieszkania i domy w Brwinowie, Otrębusach, Parzniewie i Żółwinie. Gmina Brwinów miała też swoje miejsce w „alejce samorządowej”.

Targi Mieszkaniowe WPR, które odbyły się 13 i 14 października 2012 r. w Pruszkowie, pokazały, że w zachodnim paśmie podwarszawskim nie maleje zainteresowanie mieszkaniami i domami. - Z wieloma pytaniami podchodzili do naszego stoiska ludzie z Warszawy i okolic, którzy poważnie zastanawiają się nad osiedleniem się w gminie Brwinów – mówi zajmująca się promocją gminy Mirosława Kosiaty. W ofercie deweloperów w Brwinowie, Parzniewie, Otrębusach i Żółwinie jest obecnie łącznie kilkaset nieruchomości: duży wybór mieszkań można znaleźć m.in. na powstających osiedlach w Pszczelinie i Parzniewie.

Goście odwiedzający stoisko gminy Brwinów kończyli swoją wizytę bogatsi nie tylko w promocyjne gadżety i upominki, ale przede wszystkim bogatsi w wiedzę. Nie brakowało chętnych do zmierzenia się z krzyżówką, której hasła opowiadały o brwinowskich inwestycjach, projektach unijnych, miejscach wartych odwiedzenia. W sobotę na stoisku dyżurowali pracownicy referatów planowania przestrzennego i gospodarki nieruchomościami. Pojawiały się też pytania o ofertę sprzedaży gminnych działek. Więcej informacji na ich temat znaleźć można na stronie: oferta.brwinow.pl.