Wśród wystawców targów Dom Mieszkanie Wnętrze, które odbyły się 9 i 10 marca 2013 r. w hali Znicz w Pruszkowie, były m.in. firmy deweloperskie oferujące mieszkania i domy w Brwinowie, Parzniewie i Żółwinie. Nie zabrakło także stoiska gminy Brwinów.


Gmina Brwinów była na tych targach bardzo dobrze widoczna. Zwiedzających przyciągał konkurs, w którym nie było przegranych, a warunkiem zdobycia nagrody było rozwiązanie krzyżówki. Pytania nie były trudne. Pomocą były informacje zawarte w targowej ulotce i na ściance wystawienniczej. Zwiedzający wychodzili bogatsi w wiedzę o gminie i  nagrody, które będą miłą pamiątką odwiedzin na stoisku.   

Z zebranych na targach ankiet wyłania się pozytywny obraz gminy Brwinów. Wśród jej zalet wymieniano przede wszystkim otoczenie zieleni, perspektywy rozwoju, ciekawą okolicę, ciszę, a jednocześnie bliskość Warszawy i dobre połączenie ze stolicą.

Aż 93 osoby spośród niemal 500 uczestników konkursu dopisały swoją opinię; „Warto zamieszkać w Brwinowie, ponieważ:


- jest to dynamicznie rozwijająca się gmina
- bo to jest Brwinów
- gmina stawia na sport
- mieści się blisko Warszawy i ma dobre połączenia komunikacyjne
- to ciekawe, a jednocześnie spokojne miasto
- ma swój niezwykły klimat
- mam sentyment do tego miasta
- to fajne miejsce i dobra lokalizacja
- jest dużo zieleni
- z roku na rok staje się piękniejszy
- rozbudowuje się i widać potencjał.”


Pojawiały się też pytania o ofertę sprzedaży gminnych działek. Więcej informacji na ich temat znaleźć można na stronie: oferta.brwinow.pl.