Kolejni mieszkańcy Otrębus i Kań mogą przyłączać swoje posesje do nowej sieci kanalizacji sanitarnej. Decyzja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Pruszkowie o pozwoleniu na użytkowanie infrastruktury stała się ostateczna, tym samym można już rozpocząć korzystanie z kanalizacji.
          
Świeżo uruchomiony fragment kanalizacji sanitarnej mierzy ponad 6,5 km i obejmuje ulice:
w Otrębusach: M. Dąbrowskiej z sięgaczami, Na Skraju, Owocową (odc. od ul. Sadowej do ul. Spacerowej) z sięgaczem, Polną, Sadową (odc. od ul. Polnej do ul. M. Dąbrowskiej) z sięgaczem, Tęczową, Zachodnią z sięgaczem, Zaciszną, i Zieloną;
 
w Kaniach: Chopina (odc. od ul. Moniuszki do ul. Zdrojowej), Moniuszki, Nadarzyńską (odc. od ul. Warszawskiej do wysokości posesji nr 4A), Topolową, Warszawską (dz. nr ew. 142/7 i 142/8), Zdrojową (odc. od ul. Moniuszki do ul. Chopina), Źródlaną.
 
Wszystkich zainteresowanych przyłączeniem swoich nieruchomości do nowopowstałej sieci sanitarnej zachęcamy do kontaktu z Brwinowskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. z siedzibą w Brwinowie przy ul. Kościuszki 4A, nr tel. (22) 738-25-60 lub Jednostką Realizującą Projekt „Czyste życie…” Urzędu Gminy Brwinów, ul. Kościuszki 4A, nr tel. (22) 738-25-79.
 
Nowopowstała sieć kanalizacji sanitarnej została wykonana w ramach projektu „Czyste życie – kompleksowa gospodarka wodno-ściekowa na terenie Gminy Brwinów, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.