W weekend 12-13 maja odbyła się w Brwinowie VI Brwinowska Wiosna Artystyczna.

Pierwszego dnia w parku miejskim w Brwinowie na scenie pojawiali się artyści: najmłodsi, którzy na muzycznej i teatralnej scenie stawiają dopiero pierwsze kroki oraz doświadczeni i uznani na arenie międzynarodowej – jak Robert Roth i Balazs Daniel – Czech i Węgier grający wspólnie muzykę boogie.
Kapryśna pogoda nie pozwoliła na zaprezentowanie wszystkich przygotowanych na tę okazję atrakcji, zwłaszcza tych dla dzieci. Mamy jednak dobrą informację: stowarzyszenia, które pracowicie spędziły czas na przygotowaniu atrakcji na Wiosnę Artystyczną zapowiedziały, że przy bardziej sprzyjającej pogodzie będzie jeszcze szansa na wspólną, dobrą zabawę.
W sobotę na scenie pojawili się m.in. dziecięcy zespół „Jak Mazowsze”, Łukasz Nagórka, Orkiestra Pruszkowianka, Leonid Volodko, Czarodziejki z Okejki, zespół Support, Dj Shaggy oraz zespół Stout, grający muzykę celtycką.  
W parkowej Alei Artystów można było podziwiać wystawy tematyczne m.in. wystawę o Armii Krajowej i wystawę dla fanów  muzyki ELO oraz podziwiać i kupować rękodzieło.    

Inicjatorka Brwinowskiej Wiosny Artystycznej Barbara Batyra poleca obszerną relację fotograficzną (zamieszczoną pod podanymi poniżej dwoma linkami), którą wykonał Leo – goszczący na wielu brwinowskich imprezach zaprzyjaźniony sąsiad z Pruszkowa:

link 1

link 2


Na zdjęciach poniżej: fragment Brwinowskiej Wiosny uchwycony w kadrze w ciągu nieco ponad pół godziny.