Tenisiści stołowi TG Sokół zakończyli rundę zasadniczą rozgrywek.

Podsumowanie przesłał Piotr Piegat, kierownik sekcji tenisa stołowego:

Na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek o mistrzostwo IV ligi podejmowaliśmy zespół z Góry Kalwarii. Mecz miał bardzo wyrównany przebieg, a o końcowym wyniku zadecydowały gry deblowe. Niestety, oba mecze przegraliśmy i przy stanie 4:2 musieliśmy gonić wynik. Udało nam się doprowadzić do wyrównania 6:6, jednak ostatnie dwie gry padły łupem Budowlańców i ostatecznie pojedynek zakończył się zwycięstwem zespołu przyjezdnego.


Po rozegraniu 11 meczy z dorobkiem ośmiu punktów zajmujemy ósme miejsce.

Najlepiej punktującym zawodnikiem pierwszej rundy był Dawid Rejmer, który w 25 pojedynkach singlowych odniósł 13 zwycięstw, natomiast z najwyższą skutecznością grał Jerzy Kiełbik – 67% zwycięstw.

Poza rozgrywkami ligowymi nasi zawodnicy reprezentowali Brwinów w turniejach amatorskich na terenie mazowsza oraz w turniejach kwalifikacyjnych do mistrzostw polski weteranów.

W marcu zostaną wznowione rozgrywki, szlifujemy formę zbieramy siły i będziemy walczyć do końca o jak najwyższe miejsce.

W meczu inaugurującym podejmujemy stołeczny klub UKS LUPUS KABATY III WARSZAWA, już teraz zapraszamy kibiców na halę sportową.

Chcielibyśmy podziękować Burmistrzowi Brwinowa oraz gminie Brwinów, dzięki wsparciu jakie otrzymujemy od wielu lat możemy podnosić poziom sportowy i realizować się jako zawodnicy, bardzo dziękujemy! 

W poniższym linku dostępne wszystkie statystyki oraz protokoły meczowe.

http://ligi.mzts.pl/druzyna/6/42/436/tg-soko%C5%81-brwinow/