Udział drużyn sekcji tenisa stołowego TG Sokół w rozgrywkach podsumowuje Piotr Piegat.

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej nasze drużyny odniosły połowiczny sukces, pierwsza drużyna uległa liderowi rozgrywek grupy A drużynie LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 2:8, a druga drużyna zwyciężyła w grupie B stołeczny zespół UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:2

Po 11 kolejkach Sokół I zajmuje przedostanie miejsce w grupie A. Oczekiwania były nieco większe, ale biorąc pod uwagę, że dla większości zawodników jest to debiut w rozgrywkach czwartej ligi pozycję można uznać za adekwatna to możliwości. Doświadczenie zdobyte w tym sezonie powinno zaprocentować w kolejnych latach, liderem drużyny jest Dawid Rejmer, 60% rozegranych meczy zakończył zwycięstwem.

Zdecydowanie odmienne nastroje panują w drużynie Sokół II, która zajmuje trzecie miejsce ze stratą jednego punku do zespołu z Kozienic. Naszą siłą jest doświadczenie oraz wyrównany skład, każdy z zawodników gra powyżej 50 % zwycięstw, liderem punktowym jest Piotr Piegat, natomiast najwyższy procent skuteczności posiada Łukasz Zaręba.
Realnie myślimy o drugim miejscu i awansie do baraży o trzecią ligę, w poprzednich sezonach baraże zakończyły się naszą przegraną, trzymajcie kciuki abyśmy tym razem awansowali.

Obecnie trwa weryfikacja rundy zasadniczej, niebawem zostaną wznowione rozgrywki.

Tabela grupy A

http://ligi.mzts.pl/druzyna/4/…/254/tg-soko%C5%81-i-brwinow/

Tabela grupy B

http://ligi.mzts.pl/druzy…/4/…/266/tg-soko%C5%81-ii-brwinow/