sportbonusikonkaOd teraz można i trzeba głosować na UKS Otrębusy „1”, który przystąpił do programu Sportbonus Dzieciom pod od patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego – zachęca Sebastian Kończak Prezes UKS.

Sportbonus Dzieciom to największa akcja społeczna w historii polskiego sportu. Jej celem jest wspieranie klubów w szkoleniu dzieci i młodzieży. Projekt daje niepowtarzalną szansę pozyskania dodatkowych środków finansowych dla klubów sportowych.

Zapraszamy wszystkich do oddania swojego głosu. To nic nie kosztuje. Trzeba się tylko zalogować i oddać głos na nas, a dzięki temu dzieciaki trenujące w naszym klubie mogą wiele zyskać! Zachęcajcie też do głosowania znajomych i przyjaciół. Im więcej nas tym lepiej. Głosowanie trwa do końca roku, wówczas zostanie ogłoszona lista zwycięzców.

Bezpośredni link do głosowania:
https://www.sportbonus.pl/klub/uks_otrebusy-389

Za oddane głosy na nasz Uczniowski Klub Sportowy Otrębusy „1” serdecznie dziękujemy      Kończak Sebastian

Regulamin konkursu na stronie :
https://www.sportbonus.pl/regulamin

plakat