2020022213184822 lutego 2020 r. piękna hala widowiskowo-sportowa Arena Toruń gościła lekkoatletów –uczestników 29. Halowych Mistrzostw Polski Masters oraz 3. Halowych Mistrzostw Polski Lekarzy.

Tenisiści stołowi TG Sokół zakończyli rundę zasadniczą rozgrywek.

W połowie grudnia 2019 r. we Włocławku odbył się XXXVI Puchar Polski Seniorów i Juniorów w karate kyokushin. Zawodnik UKS Bushi Team z sekcji w Brwinowie, Igor Kozłowski zdobył

Młodzi zawodnicy z UKS Czerwone Smoki w ubiegłym tygodniu wzięli udział w dwóch turniejach judo, które odbyły się w Pruszkowie i Błoniu – informuje prezes UKS Andrzej Pilipczuk.

leadbikeWymagający sezon zakończyliśmy w niedzielę startem w Poland Bike Marathon w Wawrze. W prawdziwie letniej scenerii cała drużyna zameldowała się na starcie i dzielnie walczyła o jak najlepsze lokaty – informuje prezes BKK Jakub Wolcendorf.

foto-1Jesteśmy po kolejnym etapie PB Marathon. W zeszłą niedzielę ścigaliśmy się w Markach – informuje Jakub Wolcendorf, prezes Brwinowskiego Klubu Kolarskiego.

Selekcja to wymagająca gra terenowa wzorowana na naborze do jednostek specjalnych.  W tym roku ukończyło ją tylko siedmiu uczestników – wśród nich Grzegorz Mieszała z Kań.

8 września odbył był kolejny bieg w ramach Maratonu Miast Ogrodów. Organizatorzy przesłali relację z wydarzenia.