Władze gminy Brwinów starają się poznać potrzeby mieszkańców. Do skrzynek pocztowych na Osiedlu Słonecznym w Kaniach trafiła w ubiegłym tygodniu ankieta dotycząca utworzenia tam przystanku autobusowego. Od początku listopada trwa natomiast zbieranie postulatów dotyczących Wieloletniego Programu Inwestycyjnego na lata 2013-2020. Termin tej ankiety został przedłużony do 7 grudnia.

Lokalny zasięg ma ankieta dotycząca utworzenia dodatkowego przystanku autobusowego na trasie Nadarzyn – Nowa Wieś – Pruszków. Skierowana jest do mieszkańców Osiedla Słonecznego w Kaniach. Ankiety zbierane do 30 listopada 2012 r. dadzą odpowiedź, czy rzeczywiście istnieje potrzeba utworzenia tam dodatkowego przystanku. Formularze trafiły już do skrzynek pocztowych mieszkańców osiedla.

Od początku listopada mieszkańcy gminy Brwinów zgłaszają za pomocą ankiety swoje postulaty dotyczące Wieloletniego Programu Inwestycyjnego. Ostatecznego wyboru zadań dokonają radni Rady Miejskiej w Brwinowie, podejmując stosowną uchwałę. Informacje na ten temat oraz formularze do pobrania zostały umieszczone na stronie: www.ankieta.brwinow.pl. W związku ze sporym zainteresowaniem tą ankietą jej termin został przedłużony do 7 grudnia.