W sobotę 14 października 2017 r. w ramach akcji „90 drzew na 90-lecie Letniska Brwinów” i z okazji zakończenia przebudowy drogi mieszkańcy gminy Brwinów i zaproszeni goście zasadzili lipy i dęby przy ul. Pszczelińskiej.

Gmina Brwinów ma szansę na otrzymanie dofinansowania na budowę dwóch torów rowerowych typu pumptrack.

Znamy już laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego Brwinowski Parnas. Nagroda główna trafiła do Patryka Kosendy.

Wpłynęła oferta Oddziału Towarzystwa Opieki nad Zabytkami w Warszawie na realizację zadania publicznego. Zgodnie z art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy może wnieść do oferty swoje uwagi.

12 października 2017 r. odbyło się spotkanie, podczas którego burmistrz Arkadiusz Kosiński spotkał się z dyrektorami placówek oświatowych. 5 nauczycieli gminnych placówek oświatowych otrzymało akty nadania stopnia awansu zawodowego.

Koleje Mazowieckie zmieniają od 15 października br. rozkład zastępczej komunikacji autobusowej linii ZB oraz ZG. Nowy rozkład będzie obowiązywał do 9 grudnia 2017 r.

Wystawę ukazującą relację ocalałych z rzezi wołyńskiej będzie można oglądać do 3 listopada br. na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Brwinowie.

Wśród artykułów w październikowym numerze biuletynu jest m.in. plan zajęć w nowej hali sportowej, informacje o realizowanych inwestycjach, zaproszenia na zajęcia w OKeju i wydarzenia kulturalne.

PDF – Ratusz 69